2019
Том 71
№ 11

Всі номери

Чжанмін Чжу

Публікацій: 3
Стаття (англійською)

$I-n$-Когерентні кільця, $I-n$-напiвспадковi кільця та $I$-регулярні кільця

Чжанмін Чжу

↓ Абстракт   |   Повний текст (.pdf)

Укр. мат. журн. - 2014. - 66, № 6. - С. 767–786

Нехай $R$ — кільце, $I$ — ідеал $R$, а $n$ — фіксоване додатне цілє число. Ми визначаємо та вивчаємо $I-n$-ін'єктивні модулі та $I-n$-плоскі модулі. Крім того, визначаємо та вивчаємо ліві $I-n$-когерентні кільця, ліві $I-n$-напівспадкові кільця та $I$-регулярні кільця. За допомогою концепцій $I-n$-ін'єктивності та $I-n$-пологості модулів також наводимо деякі характеристики лівих $I-n$-когерентних кілець, лівих $I-n$-напівспадкових кілець та $I$-регулярних кілець.

Стаття (англійською)

Майже MGP-iн'єктивнi кiльця

Чжанмін Чжу

↓ Абстракт   |   Повний текст (.pdf)

Укр. мат. журн. - 2013. - 65, № 11. - С. 1476–1481

Кільце R називається правим майже MGP-ін'єктивним кільцем (або правим AMGP-ін'єктивним кільцем), якщо для всіх 0 ≠ aR існує елемент bR такий, що ab = ba ≠ 0 i будь-який правий R-мономорфізм з abR в R продовжується до ендоморфізму в R. В роботі наведено деякі властивості таких кілець та отримано деякі цікаві результати. З використанням поняття AMGP-ін'єктивних кілець наведено деякі нові характеристики QF-кілець, напівпростих артінових кілець та простих артінових кілець.

Коротке повідомлення (англійською)

Деякi результати про MP-iн’єктивнiсть та MGP-iн’єктивнiсть кiлець та модулiв

Чжанмін Чжу

↓ Абстракт   |   Повний текст (.pdf)

Укр. мат. журн. - 2011. - 63, № 10. - С. 1426-1433

Вивчаються MP-iн’єктивнi та MGP-iн’єктивнi кiльця, що задовольняють деякi додатковi умови. Iз застосуванням понять MP-iн’єктивностi та MGP-iн’єктивностi кiлець та модулiв наведено новi характеризацiї QF-кiлець, напiвпростих кiлець Артiна, сильно регулярних кiлець та простих кiлець Артiна.